Bambum tüm sağlık ve doğallığı ile Home & Concept Fuarı’nda

Sofralara ‘sağlık’ getiren Bambum, eve dair her şeyin buluştuğu Home&Concept Fuarı’nda, doğal ve estetik ürünleriyle yer alacak. Bambum; 8-11 Mart tarihleri arasında İFM’de gerçekleştirilecek olan fuarda yenilikçi, doğaya dost sağlıklı, antibakteriyel ev gereçleri ile farkını ortaya koyacak.

Sağlıklı ev gereçleri alanında dünya markası olma yolunda ilerleyen Bambum; doğa dostu ürünlerini Home & Concept Fuarı’nda dünyanın dört bir yanından gelen alıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor.

Mutfak eşyalarından, ev ürünlerine, bahçe mobilyasından banyo aksesuarına kadar ‘eve dair ne varsa’ tüm ürünleri aynı çatı altında toplayan Home&Concept Fuarı, 8-11 Mart tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) kapılarını açacak.  Üreticilerin yeni ürünlerini dünya pazarlarına sunmak için önemli bir fırsat sunan Home&Concept Fuarı, ulusal ve uluslararası marketlerin satın alma yöneticileri, toptancıları, internet sitesi yöneticileri ve tasarımcıları bir araya getiriyor.

Tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik, yenilikçi, antibakteriyel ürünleri ile öne çıkan Bambum, fuarda Hall 10 C01’de sektörde ses getiren ürünleriyle yer alacak. Bambum, fuarda cam bölmeli saklama kapları Lavi, 96 parçalık yemek takımı Nobel, Ottoman, Selçuklu ve Rainbow kahve takımlarının da yer aldığı 321 yeni ürün tanıtacak.

ANTİBAKTERİYEL YAPISIYLA ÖNE ÇIKIYOR

Patent ve tasarıma büyük önem veren ve sahip olduğu ödüllerle de sektörün bir adım önünde yer alan Bambum’un tüm ürünleri estetik tasarımının yanı sıra antibakteriyel yapısı ile dikkat çekiyor. Bambum markalı ürünler, bakteri barındırmadığı gibi su ile temas ettiğinde herhangi bir deformasyona uğramıyor. Yine kimyasal bir tehlike barındırmayan bambu ürünlerde sebze ve meyveler vitamin değerlerini de koruyor.

Dünya mutfağında giderek payı büyüyen bambu ürünler doğal ve sağlıklı olduğu için tercih ediliyor. Dünyayı yakından takip eden ve tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ürünler tasarlayıp üreten Bambum, sağlıklı ev gereçleri sektöründe kendine güçlü bir yer edinmiş bulunuyor.