Proteo

Kahraman Köpek Çocuk Mama Seti

Kahramanca mücadelen için minnettarız , seni hiç unutmayacağız Proteo.
Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ilimizi etkileyen iki büyük depremin üzüntüsünü yüreğimizde en derinden hissetmekteyiz.
Yaşanan büyük afet sonrasında , arama kurtarma çalışmaları kapsamında enkaz altında kalan vatandaşlarımızı kurtarmak için ülkemize gelen ve kahramanca mücadelesi sonucu bir çok cana umut olan Proteo isimli Meksikalı dostumuzun görevi başında aramızdan ayrılması bizleri derinden etkileyen olaylardan olmuştur.
Bizler , Proteo ve nicesini hiç unutmamak , kahramanları oldukları birçok çocuğa dokunmalarını sağlamak ve her zaman yanımızda olduklarını gösterdikleri için minnettar olduğumuz hayvan dostlarımızı en güzel şekilde yaşatmak adına , Proteo – Kahraman Köpek Çocuk Mama Setini ürettik.
Gelirleri tamamen resmi yardım kuruluşlarına belgeli bir şekilde bağışlanacak olan Proteo – Kahraman Köpek Çocuk Mama Seti , aracılığıyla depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Enkaz altında yaşam mücadelesi veren vatandaşlarımızın bir an önce kurtulmasını temenni ediyor , enkaz altındaki vatandaşlarımız için arama kurtarma çalışmaları yapan bütün kurumlarımıza , ekiplerimize ve hayvan dostlarımıza kolaylıklar diliyoruz.
Ürün Kodu
B5059
Ürün Boyutları
19x28x2 cm
Koli İçi Adet
12

Satın Al