8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Bambum’dan 8 kadına özel hediye

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne dikkat çekmek adına sosyal medya üzerinden bir kampanya düzenleyen Bambum, kampanyaya katılan 8 kadına özel kahve takımı hediye edecek.

Sağlıklı ev gereçlerinde bir dünya markası olma hedefi ile ilerleyen Bambum, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne dikkat çekmek ve bir farkındalık oluşturmak adına sosyal medya hesaplarında özel bir kampanya düzenledi.

Kadınların toplumsal ve ekonomik hayatın her alanında yer alması gerektiğine inanan Bambum;  ‘Dünyadaki tüm kadınları mutlu edebilmeyi isterdik. Ancak bunu tek başımıza yapabilmemiz mümkün değil. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel, 8 kadını mutlu etmek istiyoruz” diyerek Instagram üzerinden bir kampanya başlattı.

LILACH KAHVE TAKIMI HEDİYE EDİLECEK

Bambum’un doğal ve estetik ürünlerinden 6 kişilik kahve takımı Lilach hediyesini kazanacak şanslı isimlerden biri olabilmek için Bambum’un Instagram hesabını takip ederek, gönderiyi beğenmek ve 3 arkadaşını ayrı ayrı etiketleyip yorum yazmak yeterli oluyor.

Patent ve tasarıma büyük önem veren ve sahip olduğu ödüllerle de sektörün bir adım önünde yer alan Bambum’un tüm ürünleri estetik tasarımının yanı sıra antibakteriyel yapısı ile dikkat çekiyor. Dünyayı yakından takip eden ve tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ürünler tasarlayıp üreten Bambum, sağlıklı ev gereçleri sektöründe kendine güçlü bir yer edinmiş bulunuyor.